Nyomtatás
PDF

Tanárok

Iskolavezetés:
 
Hirschné Póda Anikó intézményvezető
Papp Lajosné intézményvezető-helyettes, felsős munkaközösség-vezető
Kocsis Zsuzsanna alsós munkaközösség-vezető
 
Szülői szervezet vezetője: Nagyné Gutheil Éva
A diákönkormányzatot segítő pedagógus: Horváthné Topp Ágota
Intézményi Tanács elnöke: Papp Lajosné
Intézményi Tanács intézményi delegáltjai: Kocsis Zsuzsanna, Papp Lajosné, Szijártó Zsuzsanna, Sipos József
Tehetségkoordinátor: Papp Lajosné
Pályaválasztásért felelős tanár: Papp Lajosné
A munkavédelmi, tűzvédelmi és balesetvédelmi feladatok koordinálása: Pásti Tímea
Iskolatitkár, tankönyvfelelős: Pásti Tímea
 
Osztályfőnökök
 
1. osztály: Szijártó Zsuzsanna
2. osztály: Horváthné Topp Ágota
3. osztály: Obbás Gyuláné
4. osztály: Kocsis Zsuzsanna
5. osztály:  Papp Lajosné
6. osztály: Hosszu Bálint
7. osztály: Lotzné Nemesházi Zsuzsanna
8. osztály: Hirschné Póda Anikó
 
 
 

Az intézmény pedagógusai és az általuk tanított tantárgyak:

Alsó tagozat:

1. osztály

Szijártó Zsuzsanna:               magyar nyelv és irodalom, matematika, testnevelés, ének-zene, technika és tervezés

Nagy Renáta:                          vizuális kultúra, testnevelés

Bakretné Magyar Margit:      hit-és erkölcstan

 

2. osztály

Horváthné Topp Ágota:          magyar nyelv, irodalom, matematika, testnevelés, ének-zene, vizuális kultúra, etika,

                                                 technika és tervezés, 

Bakterné Magyar Margit:      hit-és erkölcstan

 

3. osztály

Obbás Gyuláné:                       magyar nyelv, irodalom, matematika, testnevelés, ének-zene, vizuális kultúra, etika,

                                                  technika és tervezés, környezetismere

Hirschné Póda Anikó:             digitális kultúra

Bakterné Magyar Margit:       hit-és erkölcstan

 

4. osztály

Kocsis Zsuzsanna:                    magyar nyelv, irodalom, testnevelés, ének-zene, vizuális kultúra, technika, etika,

                                                  életvitel és gyakorlat,  környezetismeret

Hirschné Póda Anikó:              matematika

Bakterné Magyar Margit:        hit-és erkölcstan

Papp Lajosné:                           német nyelv

Sipos József:                             informatika

 

Felső tagozat:

Balátiné Soth Katali:                    vizuális kultúra

Bakterné Magyar Margit:             hit-és erkölcstan

Christ Ildikó:                                 biológia

Hirschné Póda Anikó:                  etika, technika és tervezés, technika, életvitel és gyakorlat, testnevelés

H. Kovácsné Lelovics Eszter:      ének-zene

Horváthné Topp Ágota:                testnevelés

Hosszu Bálint:                              magyar nyelv, irodalom, hon-és népismeret, dráma és színház, etika

Kocsis Zsuzsanna:                       technika és tervezés, könyvtári foglalkozás

Jancsekity Réka:                          történelem

Lotzné Nemesházi Zsuzsanna:   földrajz, természettudomány, kémia, történelem és állampolgári ismeretek, etika

Papp Lajosné:                             német nyelv

Sipos József:                               matematika, fizika, digitális kultúra, informatika

 

 

BTMN-es tanulók fejlesztése:           Szijártó Zsuzsanna

SNI-s tanulók fejlesztése:                 Erdős Zsófia

Könyvtári foglalkozás:                      Kocsis Zsuzsanna

 

Utazó gyógypedagógusok:

SNI/TAP fejlesztése.                         Kovácsné Mokker Anett

Gyógytestnevelés:                            Horváth Kornél

Logopédiai terápia:                           Erdős Zsófia

 

Óraadók:

biológia:                                            Christ Ildikó

rajz:                                                   Balátiné Soth Katalin                       

történelem:                                       Jancsekity Réka

 
Napközis csoportok:
 
1. csoport           1. osztály                           Nagy Renáta
 
2. csoport           2. és 3. osztály                  H. Kovácsné Lelovics Eszter       
 
3. csoport           4. osztály                          Kocsis Zsuzsanna, Balátiné Soth Katalin
 
4. csoport           5. és 6. osztály                 Lotzné Nemesházi Zsuzsanna, 
 
5. csoport           7. és 8. osztály                 Hosszu Bálint, Papp Lajosné, Sipos József