Nyomtatás
PDF

Versenyeredmények

Tanulmányi és sportverseny eredmények - 2008/2009

Egyéni verseny


1. Lővi Vilmos 8. osztályos tanuló
Földrajzverseny megyei döntő Kaposvár: 2. hely
Történelemverseny megyei döntő Kaposvár:
Német nyelvi verseny megyei döntő Kaposvár: 4. hely
Kistérségi természettudományi verseny Somogyjád: „Természettudományok doktora” cím
Alapműveleti matematikaverseny területi forduló Kaposvár: 4. hely
Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei összesítés: 33. hely
Szép Magyar Beszéd város és városkörnyéki forduló
József Attila szavalóverseny megyei döntő
Kistérségi szavalóverseny elődöntő Szentbalázs: 3. hely

2. Pap Kornélia 8. osztályos tanuló
„Ragadj tollat!” Kárpát-medencei Versíró pályázat: kiváló minősítés

3. Bocz János 8. osztályos tanuló
Kistérségi szavalóverseny elődöntő Szentbalázs: 3. hely

4. Karalyos Norbert 8. osztályos tanuló
„Csillagászat avagy az égbolt szépségei” rajzpályázat: 2. hely

5. Molnár Roland 7. osztályos tanuló
Városkörnyéki népdaléneklési verseny Kaposvár: ezüst minősítés
Kistérségi szavalóverseny elődöntő Szentbalázs: 1. hely
Kistérségi szavalóverseny döntő Kaposvár, Megyei Könyvtár

6. Gáspár Kata 7. osztályos tanuló
Városkörnyéki népdaléneklési verseny Kaposvár: bronz minősítés

7. Klein Annabella 7. osztályos tanuló
Kistérségi szavalóverseny elődöntő Szentbalázs: 2. hely
Kistérségi szavalóverseny döntő Kaposvár, Megyei Könyvtár: 3. hely

8. Kalupár Gergő 7. osztályos tanuló
„Nemdohányzó Világnap” rajzpályázat ÁNTSZ Kaposvár: különdíj
Közlekedési ismeretek megyei verseny Kaposvár

9. Main Eszter 6. osztályos tanuló
Kistérségi német nyelvi szépkiejtési verseny Magyaratád: 3. hely
„Csillagászat avagy az égbolt szépségei” rajzpályázat: 3. hely
Természetismereti verseny megyei döntő

10. Török Dávid 5. osztályos tanuló
„Nemdohányzó Világnap” rajzpályázat ÁNTSZ Kaposvár: 3. hely
Kistérségi német nyelvi szépkiejtési verseny Magyaratád: 3. hely
Természetismereti verseny megyei döntő

11. Haszonics Violetta 5. osztályos tanuló
„Csillagászat avagy az égbolt szépségei” rajzpályázat: 2. hely
Víz Világnapja pályázat 3. hely


12. Szabó Dániel 5. osztályos tanuló
„Csillagászat avagy az égbolt szépségei” rajzpályázat: különdíj

13. Tóth Ákos 4. osztályos tanuló
Diákolimpia Lovaglás Országos Döntő Budapest: 1. hely
„Csillagászat avagy az égbolt szépségei” rajzpályázat: 3. hely

14. Varga Laura 4. osztályos tanuló
Kistérségi német nyelvi szépkiejtési verseny Magyaratád: 3. hely

15. Törzsök Laura 3. osztályos tanuló
Kistérségi szavalóverseny elődöntő Szentbalázs: 1. hely
Kistérségi szavalóverseny döntő Kaposvár, Megyei Könyvtár
Közlekedési ismeretek megyei verseny Kaposvár

16. Molnár Márk 3. osztályos tanuló
Városkörnyéki népdaléneklő verseny: ezüst minősítés

17. Guth Patrik 3. osztályos tanuló
Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei összesítés: 52. hely

18. Asperján Benjamin 3. osztályos tanuló
Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei összesítés: 98. hely

19. Shoshi Flamur 3. osztályos tanuló
Kistérségi olvasásverseny Kaposvár: 4. hely

20. Haszonics Daniéla 2. osztályos tanuló
Népdal-illusztráció rajzpályázat Hetes: 1. hely

21. Balogh Regina 2. osztályos tanuló
Népdal-illusztráció rajzpályázat Hetes: 3. hely

Csapatverseny

1. Bocz János 8. osztályos tanuló
Lővi Vilmos 8. osztályos tanuló
Gáspár Kata 7. osztályos tanuló
Kulcsár Zsófia 7. osztályos tanuló
Föld napja Környezetvédelmi Vetélkedő Kaposvár: 1. hely

2. Lővi Vilmos 8. osztályos tanuló
Gáspár Kata 7. osztályos tanuló
Kulcsár Zsófia 7. osztályos tanuló
Reich Tímea 7. osztályos tanuló
Dél-dunántúli regionális Környezetvédelmi Verseny Kaposvár-Toponár: 4. hely

3. Bocz János 8. osztályos tanuló
Lővi Vilmos 8. osztályos tanuló
Gáspár Kata 7. osztályos tanuló
Kulcsár Zsófia 7. osztályos tanuló
Török Dávid 5. osztályos tanuló
Dani Bence 4. osztályos tanuló
Tóth Ákos 4. osztályos tanuló
Asperján Benjamin 3. osztályos tanuló
Madarak és fák napja Kistérségi Vetélkedő Várda: 1. hely


A tanulmányi versenyen eredményesen szereplő tanulók:

Zrinyi Ilona matematikaverseny: Alapműveleti matematikaverseny területi ford.:

Bocz János 8. osztály Bocz János 8. osztály
Pap Kornélia 8. osztály Pap Kornélia 8. osztály
Sólyom Alexandra 8. osztály Sólyom Alexandra 8. osztály
Buni Ádám 7. osztály Buni Ádám 7. osztály
Fülöp Rudolf 7. osztály Fülöp Rudolf 7. osztály
Main Eszter 6. osztály Gáspár Kata 7. osztály
Nyitrai Regina 6. osztály Kulcsár Zsófia 7. osztály
Haszonics Violetta 5. osztály Szabó Bálint 7. osztály
Rippert Klaudia 5. osztály Nyitrai Regina 6. osztály
Nagy Renáta 3. osztály Main Eszter 6. osztály
Törzsök Laura 3. osztály Kelemen Milán 6. osztály
Haszonics Violetta 5. osztály
Török Dávid 5. osztály
Czmerk Izabella 4. osztály
Dani Bence 4. osztály
Varga Laura 4. osztály

Kistérségi olvasásverseny Kaposvár:

Sztojka Edina 4. osztály

„Csillagászat avagy az égbolt szépségei” rajzpályázat:
Pályaművek kiállítása:
Bocz János 8. oszt.
Buni Ádám 7. oszt.
Jeremiás Fanni 5. oszt.
Kalupár Zsófia 8. oszt.
Lővi Vilmos 8. oszt.
Orsós Erika 6. oszt.
Pap Kornélia 8. oszt.
Alsó tagozatos képzőművészeti szakkörösök

„A világ gyermekszemmel” rajzpályázat Kaposvár Együd Árpád Ált. Művészeti Központ:

Rippert Klaudia 5. oszt.
Sólyom Alexandra 8. oszt.
Alsó tagozatos képzőművészeti szakkörösök